طراحی ابزار وردپرس

تاریخ : ١٣٩٩/١٠/٣٠ ١٩:۵٩:۵٢

یکی از قسمت‌های مهم پیشخوان وردپرس ابزارها می‌باشد که باید به طور کامل با آنها آشنا شده و در جهت بهبود سایتتان استفاده نمایید. ابزارها در وردپرس، برای درون‌ریزی یا برون‌بری اطلاعات و محتوای مختلف سایت می‌تواند بسیار سودمند باشید. بدین صورت که شما قادر خواهید بود محتوای نوشته‌ها، برگه‌ها و… را از یک سایت به سایت دیگر تنها با چند کلیک انتقال دهید یا اصطلاحا برون‌بری کنید. از طرفی دیگر به کمک ابزارها شما قادر خواهید بود اطلاعات فوق‌العاده مفیدی از عملکرد و وضعیت سایتتان دریافت کنید. بنابراین آشنایی با ابزارهای وردپرسی یک ضرورت است که ما در این مقاله قصد داریم به شما به طور کامل آنها را آموزش دهیم. پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید

ادامه ...طراحی ماژول وردپرس

تاریخ : ١٣٩٩/١٠/٣٠ ١٩:٢٢:١۶

امکان دارد شما یک پلاگین را برای موردی خاص روی وب‌سایت خود نصب‌کرده باشید و انتظاری که از پلاگین مربوطه داشته‌اید برآورده نشده باشد و سازنده افزونه آن مورد مدنظر شمارا در افزونه پیاده‌سازی نکرده باشد. درنتیجه نیاز است که شما آن افزونه را ویرایش کرده و یا حتی خودتان افزونه‌ای که موردنیازتان است را طراحی کنید تا امکانات موردنظر خود را بر روی سایت وردپرسی خود اضافه کنید. برای آموزش ساخت افزونه وردپرس این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

ادامه ...طراحی افزونه وردپرس

تاریخ : ١٣٩٩/١٠/٣٠ ١٩:٩:۴١

یکی از راحت ترین و ارزان ترین راه‌ها برای طراحی یک وبسایت، استفاده از وردپرس است. با استفاده از قالب‌های

آماده‌ی وردپرس، می‌توانید یک سایت فروشگاهی یا شرکتی راه اندازی کنید یا اینکه تمام قسمت‌های آن را کدنویسی کنید.

به همین علت است، که وردپرس محبوبیت زیادی هم در میان طراحان سایت و هم در میان صاحبان کسب و کسب و کار دارد.

اگر به دنبال طراحی سایت با وردپرس هستید، می‌توانید سفارش خود را در شرکت ویکی دمی ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن، یک سایت با امکانات دلخواه در اختیارتان قرار گیرد.

ادامه ...طراحی و توسعه قالب مدیریت محتوای وردپرس

طراحی و توسعه قالب مدیریت محتوای وردپرس
تاریخ : ١٣٩۶/۴/١٩ ۶:۶:۴۵
ما با داشتن یک کادر با تجربه و با دانش که با دانش روز طراحی وب سایت و همچنین بهینه سازی قالب از لحاظ سرعت لود  و بهینه سازی  قالب از نظر بهینه بودن برای موتورجستجوگر و نیز امنیت اطلاعات آماده طراحی و توسعه و خطا یابی انواع قالبها تجاری ،شخصی ،شرکتی و دولتی برای انواع سکوهای هاستینگ با قدرت بهینه سازی سرعت لود در قالب و همچنین بهینه بودن قالب برای موتورهای جستجوگ با الگوریتم‌های به روز دنیا و نیز کاربر پسند بودن قالب با در نظر گرفتن بهینه سازی وب سایت چه از لحاظ تعداد مراحل طی شده برای کاربر و نیز سرعت لود صفحه به همراه متا دیتاهایی برای شناخت بهتر و بیشتر موتور جستجوگرها از محتوای وب سایت هستیم و امیدواریم شمارا در این راه کمک نماییم
ادامه ...طراحی وب سایت با مدیریت محتوای وردپریس

طراحی وب سایت با مدیریت محتوای وردپریس
تاریخ : ١٣٩۶/۴/١٩ ۶:٢:۴٧
به طور کلی وردپرس یک نرم افزار تحت وب متن باز (open source) می‌باشد که در دسته‌ی سیستم‌های مدیریت محتوا یا همان CMS‌ها که مخفف (Content Management System) می‌باشند، قرار میگیرد. 
ادامه ...گفتگو در مورد طراحی سایت