ساخت سایت با درگاه پرداخت

ساخت سایت با درگاه پرداخت
تاریخ : ١۴٠١/١٠/٢٠ ٨:٠:۴
ساخت سایت با درگاه پرداخت

برای اینکه بدانید صفر تا ۱۰۰ درگاه پرداخت اینترنتی چیست خوب است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. بهترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران که محصولات فیزیکی و یا خدمات به مشتریان خود ارائه می‌کنند، دارای درگاه پرداخت اینترنتی هستند. راه‌اندازی درگاه پرداخت در فروشگاه آنلاین، به مشتریان و مدیران یک فروشگاه اینترنتی کمک می‌کند تا پرداخت خود را در کمترین زمان و بالاترین سطح امنیتی انجام دهند.

ادامه ...آموزش پنل مدیریت سایت

آموزش پنل مدیریت سایت
تاریخ : ١۴٠١/٩/١۵ ١۶:۴٧:۴۵

آموزش پنل مدیریت سایت

برای هر مدیر سایتی آشنایی با نحوه مدیریت سایت و کار با آن بسیار ضروری است. در همین راستا شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند با بیش از دو دهه تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو سایت اقدام به برگزاری کلاس های آموزش پنل مدیریت سایت در زمان تحویل پروژه می نمایید. این کلاس ها به دو شکل حضوری و مجازی برگزار می شوند. کلاس های حضوری در دفتر شرکت برگزار میشوند و امکان ارسال مدرس به محل استقرار کسب و کار کارفرما نیز با به توافق رسیدن وجود دارد. همچنین کلاس های آموزش مجازی محدودیت مکانی ندارند و به اسانی قابل اجرا می باشد.
ادامه ...سایت دو زبانه چیست

سایت دو زبانه چیست
تاریخ : ١۴٠١/١/٢۴ ٩:۴٣:١٧
اگر شما هم به فکر گسترش کسب و کار و خدمات خود در بازار های جهانی می باشید اولین کار و بهترین گزینه طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه می باشد. علاوه بر این این سایت های دو زبانه و چند زبانه در برخی از کشور ها که دارای چندین زبان و گویش هستند نیز کاربرد دارد. طراحی سایت چند زبانه در کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است و می توان کار خود را گسترش داد طراحی سایت چند زبانه بیشتر در جاهایی که به چند زبان تسلط دارند کارایی دارد.

ادامه ...تفاوت سئو داخلی و خارجی

تفاوت سئو داخلی و خارجی
تاریخ : ١۴٠٠/١٢/١٨ ١٣:١:٢٣
به بیان دیگر، عبارات کلیدی که در آنها رتبه کسب می کنید از عوامل سئو داخلی (On Page) تعیین می شوند. ولی میزان رتبه ای که در آن کلمات کسب کنید، مربوط به عوامل سئو خارجی (Off Page) می باشد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات مهم در مورد برندینگ در حوزه بازاریابی دیجیتال می توانید به بخش بلاگ وبسایت ریکان تک مراجعه نمایید.

ادامه ...انتشار ناموفق بود.پاسخ یک پاسخ jsonمعتبر نیست

انتشار ناموفق بود.پاسخ یک پاسخ jsonمعتبر نیست
تاریخ : ١۴٠٠/١٢/١۶ ١٧:١٨:١
راه اندازی یک وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس یکی از اقداماتی است که امروزه در میان وبمستران و علاقه مندان به این حوزه مشاهده می شود. به همین منظور افراد در ابتدا اقدام به خرید هاست با قیمت مناسب نموده یا یک هاست قدرتمند با سرعت و کیفیت و آپتایم بالا مثل هاست ابری را خریداری می نمایند.

ادامه ...گفتگو در مورد طراحی سایت