نکات کلیدی در انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تبریز"

نکات کلیدی در انتخاب یک شرکت طراحی سایت در تبریز"
تاریخ : ١۴٠٢/٨/٢٩ ٩:۵١:۵

عوامل تاثیرگذار برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز و اردبیل

امروزه یکی از چالش برانگیزترین کارها برای صاحبان مشاغل در عصر جدید، ایجاد یک وب سایت است. آنچه مهم است برای بازاریابی کسب و کار خود، باید با شرکت های موفق طراحی وب کار کنید. در حین انجام این کار باید عواملی را در نظر گرفت. تجربه ثابت کرده که مشاغل دارای وب سایت بیشتر از کارهایی که سایت ندارند، پیشرفت می کنند و مورد توجه قرار می گیرند. اگر صاحب کسب و کاری در شهرهای تبریز و اردبیل هستید و تصمیم دارید نسبت به طراحی سایت در تبریز و یا طراحی سایت در اردبیل اقدام کنید بهتر است به نکات مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت توجه کنید. پس با ما همراه باشید.
ادامه ...استفاده از راهکارهای نوآورانه در طراحی فرم‌ها و فعالیت‌های کاربری

استفاده از راهکارهای نوآورانه در طراحی فرم‌ها و فعالیت‌های کاربری
تاریخ : ١۴٠٢/٨/٢٨ ١١:٢۴:١۴

محصول همه ی چیزی است که می تواند برای ارضای یک خواسته یا نیاز از جمله کالاهای فیزیکی، خدمات، تجربیات، رویدادها، مکان ها، دارایی ها، سازمان ها، اطلاعات و ایده ها به بازار ارائه شود. طراحی محصول (Product Design) نوآوری ها را هدایت می کند و اغلب رقابت پذیری شرکت ها را بهبود می بخشد. علاوه بر این، هنگامی که یک نوآوری با موفقیت منجر به تغییر معنای محصول شود، بازار جدیدی ایجاد خواهد شد. مشارکت یکپارچه طراحی مهندسی و طراحی صنعتی برای عرضه محصولات موفق به بازار ضروری است.

ادامه ...اصول طراحی سایت های فروشگاهی آنلاین

اصول طراحی سایت های فروشگاهی آنلاین
تاریخ : ١۴٠٢/۶/٣٠ ١٣:۵۶:۴
این روزها اکثر مردم بیشتر کارها، از جمله خرید را به صورت آنلاین انجام می‌ دهند. به همین دلیل افرادی که در زمینه ی خرید و فروش محصولات یا خدمات فعالیت می‌کنند نیاز به سایت فروشگاهی دارند تا از طریق آن محصولات خود را به مشتریان ارائه دهند.

امروزه، اگر چیزی می فروشید فرقی نمی کند یک کفش ورزشی، مواد خوراکی، لوازم الکترونیکی یا هر چیز دیگری باشد، شما باید در هر صورت یک سایت فروشگاهی داشته باشید. یک سایت فروشگاهی به شما این فرصت را می دهد تا برند تجاری خود را بسازید و شکل دهید، با مشتریان ارتباط بهتری برقرار کنید و محصولات بیشتری بفروشید. البته همه ی این ها زمانی میسر می شود که وب سایت شما طراحی مناسبی داشته باشد.

ادامه ...مدیریت سرعت بارگذاری سایت و بهینه سازی عملکرد

مدیریت سرعت بارگذاری سایت و بهینه سازی عملکرد
تاریخ : ١۴٠٢/۶/٣٠ ١٣:۴٧:٢٢
آیا می دانستید که بارگذاری سریع صفحات یک وب سایت می تواند منجر به نرخ تبدیل بالاتری شود! یا می دانستید بهینه سازی سرعت سایت می تواند تأثیر مستقیمی بر سئو سایت، تجربه کاربری و نرخ تبدیل شما داشته باشد؟ جالب است بدانید که هر ۱ ثانیه تأخیر در زمان بارگذاری صفحه، رضایت مشتری را ۱۶ درصد، بازدید از صفحه را ۱۱ درصد و نرخ تبدیل را ۷ درصد کاهش می دهد.

بله بهینه سازی عملکرد وب‌سایت، نقطه کانونی طراحی سایت های برتر از نظر فناوری محسوب شده و عامل اصلی موفقیت برای کسب و کارهای آنلاین مدرن است.

به هر حال بارگذاری کند وب‌سایت، می تواند تمام زحمات شبانه روزی کسب و کارها را از بین ببرد! اصلاً جای تعجب نیست!!! چون زمانی که کاربران مدت زمان زیادی برای بارگذاری کند صفحات وب منتظر می مانند، نهایتاً ناامید شده و به جستجوی گزینه های جایگزین روی می آورند. و اینجاست که رقبای شما می توانند گوی سبقت را از شما بربایند و خوش بدرخشند!

ادامه ...چگونه بهترین تجربه کاربری را ارائه دهیم

چگونه بهترین تجربه کاربری را ارائه دهیم
تاریخ : ١۴٠٢/۶/٣٠ ١٣:٢٠:۴
می‌خواهم تجربه کاربری را با داستان خودم شروع کنم:

حدود پانزده دقیقه به جلسه مانده بود و باید زودتر به دفتر می‌رسیدم. مثل همیشه در پارک نزدیک شرکت، سنگ‎فرش‎ها را نادیده گرفتم و همینطور بی‌‎ملاحظه از وسط چمن رد شدم.

البته دیگر هیچ چمنی در مسیری که من عبور می‎کردم باقی نمانده بود. انگار آدم‎های عجول و بی‎ملاحظه‎ای مثل من آنقدر تعدادشان زیاد هست که زودتر رسیدن از هر چیزی برایشان مهم‎تر باشد. در واقع، ما ناخودآگاه مسیر متفاوتی را برای خودمان ایجاد کرده بودیم که با آنچه طراح از قبل پیش رویمان گذاشته بود، تفاوت داشت.

شاید بپرسید که ربط داستان من به تجربه کاربری و UX چیست؟

ادامه ...گفتگو در مورد طراحی سایت