طراحی سایت

طراحی سایت

شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند یک شرکت نرم افزاری در تبریز می باشد که اماده طراحی وب سایت در تبریز و دیگر شهرستان اذربایجان شرقی و ارومیه و اردبیل می باشد با ما همراه باشید تا بیشتر با معنی کلمه طراحی سایت اشنا شوید

برای انتخاب بهتر در طراحی وب سایت ابتدا نیاز است که شما با اصطلاحات رایج اشنا باشید و با داشتن  اطلاعات پایه و دانش کافی در مورد طراحی سایت ، نیاز خود را شناسایی و سپس متناسب با نیاز خود یک وب سایت سفارش بذدهید و در ضمن مشاوران ما شما را در انتخاب نوع وب سایت راهنمایی خواهند کرد برای سفارش وب سایت از طریق شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند کافیست با ما تماس بگیرید

طراحی سایت

طراحی وب سایت به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت وب در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده؟ وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب‌سایتش، از ابرمتنو پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، سایتهای وب با کدهای ساده «اچ‌تی‌ام‌ال» نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان کدنویسی که ساختار ساده‌ای به وب‌گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه‌های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یکپارچه سازی داده‌گاه‌ها (Database)، مانند زبان‌های کدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته‌تر کرده‌اند.

همچنین با آمدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به صفحه‌ها، مانند فلَش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی‌های تازه به سازندگان رسانه و طراح‌های وب داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه مرورگرها برای اچ‌تی‌ام‌ال.

وبسایت یا تارنما مجموعه‌ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایلها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند. یکی از مهمترین سرویس‌های وب، پست الکترونیک است.

طراحی وبگاه

وب‌گاه مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک وب‌گاه مشخص کننده آرایش و ساختار صفحات وبی است که بوجود آورنده وب‌گاه خواهند بود. یک صفحه وب شامل اطلاعاتی درمورد هدف ایجاد وب‌گاه می‌باشد. یک وب سایت را همانند کتابی تصور کنید که هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود.

در زمینه طراحی وب‌گاه جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روزافزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای وب‌گاه‌های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

طراحی سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد.

مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.

سایت باید قابل فهم بوده و برقراری ارتباط با آن حتی برای مخاطبانی که آشنایی چندانی با وب ندارند، آسان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامل شود، باید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.

نمای کار باید کلی بوده و تمام صفحه را دربر گیرد تا بتواند پایداری و ثبات را القا کند. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد.

در نگارش متون و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید بزرگ نمایی شود تا به بیننده القا کند که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.

همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت یافت شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.

یک وب‌گاه معمولاً شامل متن و تصاویر است. اولین صفحه یک وب سایت صفحه خانه (Home Page) و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از وب‌گاه‌ها از صفحه‌ای استفاده می‌کنند که معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شامل مواردی چون پیغام خوش آمدگویی، انتخاب زبان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یا اعلام عدم پذیرش مسیولیت درموارد خاص باشد. هر صفحه وب درون سایت وب، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد.

بعد از این که هر صفحه وب ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده است به یکدیگر متصل می‌شوند.

هنگامی که یک وب سایت کامل شد برای آنکه برای همه برروی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر و یا ارسال (Upload) شود. این کار به کمک یک میزبانFTP انجام می‌شود. هنگامی که سایت منتشرشد، مسئول سایت برای افزایش بازدیدکنندگان، از تکنیکهای گوناگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سایت در موتورهای جستجویی نظیر Google و Yahoo، تبادل لینک با وب سایت‌های دیگر، ایجاد پیوند با وب‌گاه‌های مشابه و غیره امکان‌پذیر است.

طراح وب سایت

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب‌گاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وب‌گاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب‌گاه، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند. در وب‌گاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

استانداردهای وب

عبارتی است کلی در بحث ساختار و طراحی وب، به معنی «دستورها و قانون‌ها» و مشخصات فنی وضع شده‌ای از سوی کنسرسیوم جهانی وب، که سیمای کلی و همه جنبه‌های شبکه جهانی وب را نمایش و شرح می‌دهند. در سالهای اخیر، این عبارت بیشتر به جنبش استانداردهای وب وابسته شده‌است. جنبشی رو به گسترش، برای فراگیر ساختن «مجموعه استانداردی از روش‌های ساخت» سایت‌های اینترنتی، و تعریف فلسفه‌ای گسترده‌تر در سبک ساخت و طراحی وب، که شامل این مجموعه «روش‌های ساخت» است.

برای نمونه، قانون «ساختار متن»، یا دستور چگونگی قرار دادن متن در صفحه وب، بدون استفاده از ترفندهای غیر استاندارد، به روشی که حتا برای کاربران نابینا هم دسترس ایی آسانی داشته باشد، یکی از این دستورهاست که طراح وب را مجبور می‌کند تا قانون «ساختار متن» را رعایت کند.

بسیاری از این دستورها و مشخصات فنی وضع شده که بر همه جنبه‌ها و سیمای کلی اینترنت حکم شده‌اند، و نه تنها شبکه جهانی وب، به گونه‌ای مستقیم یا نامستقیم، روش طراحی، مدیریت، ساخت و پیشبرد یک سایت و دیگر سرویس‌های وب را زیر تاثیر خود قرار می‌دهند. با اینکه هر یک از این دستورها و روش‌ها ممکن است «استانداردهای وب» خوانده شوند، پویندگان جنبشاستانداردهای وب، به استانداردهای بالاتری که بیشتر و به گونه‌ای مستقیم، سایت‌های وب را هدف قرار داده‌اند، مانند دسترسی پذیری (یا Accessibility) و کاربردپذیری (یا Usability)، تمایل نشان می‌دهند.
دلايل انتخاب ما جهت طراحي سايت در تبریز؟

مبناي کار ما در کسب و کارمان صداقت و مشتري مداري مي باشد , به زبان ساده بگويم مبناي کار ما اين نيست که با چرب زباني و ... پروژه جذب نماييم , مبناي جذب پروژه توانايي و تخصص مي باشد.

به نظر ما قبل از عقد قرار داد با ما ابتدا اقدامات زير را انجام دهيد.

1- مشاهده کیفیت نمونه کارها .

2- سپس در يک جلسه سايت خود را براي ما توضيح دهيد تا تعيين قيمت گردد.

3- ما را با ساير همکاران مقايسه کنيد.

4-در نهايت در صورت تمايل اقدام به عقد قرار داد کنيد.


 طراحی وب سایت با قیمت مناسب   نحوه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت گرگان   روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت   سئو تبريز   طراحی وب سایت مجتمع فنی تهران   طراحی وب سایت تبلیغاتی   طراحی وب سایت مشاور املاک   طراحی وب سایت   شبکه جهانی وب 

آموزش

طراحيسايتدر

تبريز

شرکت

طراحيسايتدر

تبريز

شرکت

طراحي

سايت

در

تبريز

طراحي

سايت

ارزان

در

تبريز

طراحي
سايت

فروشگاهي

در

تبريز

طراحي
سايت
تبريز
کد

نويسي

برنامه

نويسي
asp.net
طراحيسايتحسابداريxvhpd

shdj

nv

jfvdc

طراحي

سايت

شرکتي
ساخت
سايت
شرکتي
مرس
طراحيسايت
آزمايشگاهي

طراحي

سايت

املاک

سايتشخصي
طراحي
سايت
فروشگاه
اينترنتي

خدمات

طراحي

سايت

سايت

وبلاگي
طراحي

سايت

خبريطراحیسایت

در

تبریز

توسط

شرکت
نرم

افزاری

تبریز
با
جدیدتریت

تکنولوژی

های

روز

دنیا

بهقیمتطراحی
ارزان
وب
سایتدر
تبریز
طراحی سایت  طراحی وب سایت کاسپید   طراحی وب سایت پویا   کنسرسیوم جهانی وب   استخدام   آموزش طراحی وب سایت با php   طراحي اپليکيشن در تبريز   برنامه نویسی   طراحی وب سایت کرمان   ساخت وب سایت رسمی رایگان   دانش برتر   آموزش طراحي سايت در تبريز   طراحی وب سایت مازندران   نگهداری و بروزرسانی سایت وردپرس   کد برای طراحی وب سایت   طراحی انبار فروشگاه اینترنتی   اهمیت رنگ در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت   طراحی وب سایت مدارس   امنیت در طراحی وب سایت   طراحی وردپریس در تبریز   طراحی وب سایت اصفهان   طراحی وب سایت تجارت الکترونیک   درباره ما   طراحی و ساخت وب سایت رایگان   طراحی وب سایت کتابخانه   طراحی وب سایت با کد html   پروژه   طراحی وب سایت با asp.net   آموزش طراحی و ساخت وب سایت   طراحی وب سایت خبرگزاری   ساخت وب سایت چت   طراحی وب   طراحی وب سایت کرج   طراحی وب سایت ۳d   طراحی وب سایت پروژه دانشجویی   طراحی وب سایت خارجی   طراحی وب سایت قیمت   جوملا در تبریز   نحوه‌ی ساخت وب سایت   طراحی وب سایت تعرفه   طراحی وب سایت ۵۰ هزار تومان   xvhpd ,f shdj nv jfvdc   طراحی وب سایت مدرسه   طراحی وب سایت یزد   طراحی وب سایت مدرن   طراحی و توسعه جوملا در تبریز   سفارش سایت در تبریز   برنامه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت‌های خبری   آموزش و طراحی وب سایت   طراحی وب سایت یک هتل   هزینه‌ی طراحی وب سایت   قالب جوملا در تبریز   کد آماده طراحی وب سایت   آموزش طراحی وب سایت با وردپرس   طراحی وب سایت قم   طراحی وب سایت جوملا   آموزش طراحی وب سایت با dreamweaver   طراحی سایت   طراحی وب سایت تخصصی   خرید دامنه معتبر   طراحی وب سایت رایگان   طراحی وب سایت صرافی   روانشناسی رنگها در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت مذهبی   فروشگاه اینترنتی تبریز   طراحی وب سایت خبری   طراحی و ساخت وب سایت   طراحی سایت   طراحی وب سایت تبریز   آموزش طراحی وب سایت با فلش   مدیریت محصولات و انبار در فروشگاه اینترنتی   طراحی و ایجاد وب سایت   کد طراحی وب سایت   طراحی وب سایت با html   قالب آماده‌ی فلش برای طراحی وب سایت   آشنایی با طراحی وب سایت   بهينه سازي سايت در تبريز   دانلود برنامه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت لیمو   طراحی وب سایت بدون کدنویسی   وردپریس در تبریز   طراحی جوملا در تبریز   در��اره   برنامه نویسان   طراحی وب سایت با php   شرکت نرم افزاري تبريز   طراحی وب سایت مشهد   طراحی وب سایت خوب   طراحی وب سایت حرفه ای   آموزش طراحی وب سایت حرفه ای   کد طراحی وب سایت php   طراحی وب سایت با جوملا   طراحی وب سایت در تبریز   کسب درآمد با طراحی وب سایت   طراحی وب سایت‌های فلش   آموزش طراحی وب سایت pdf   طراحی   ساخت وب سایت چت روم   طراحي سايت تبريز   نکات مهم در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت‌های شرکتی   طراحی وب سایت چیست   طراحی وب سایت فروشگاهی   طراحی وب سایت ارزان   نقش گرافیک در طراحی وب سایت   طراحي سايت فروشگاهي در تبريز   طراحی وب سایت کرمانشاه   طراحی وب سایت موبایل   الگوهای ابشاری   سئو در تبريز   طراحی وب سایت با css   طراحی وب سایت چت روم   آموزش طراحی وب سایت   طراحی وب سایت مجیک   طراحی وب سایت پزشکی   طراحی وب سایت گردشگری   طراحی وب سایت حرفه ای اصفهان   طراحي سايت ارزان در تبريز   دوره‌ی طراحی وب سایت   آموزش طراحی وب سایت با asp.net   سورس کد طراحی وب سایت   طراحی وب سایت با وردپرس   تعرفه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت به زبان html   طراحی وب سایت پارسیان مهر   همکاری   آموزش طراحی وب سایت با جوملا   کد‌های طراحی وب سایت   طراحی وب سایت شخصی   آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ   هزینه‌ی ساخت وب سایت   شرکت طراحي سايت در تبريز   طراحی وب سایت با دریم ویور   طراحی وب سایت گرافیکی   شرکت   جنبش استانداردهای وب   طراحی وب سایت پرنیان   طراحی و توسعه وب سایت در تبریز   طراحی وب سایت حرفه ای شیراز   در مورد طراحی وب سایت   فروش و طراحی وب سایت   طراحی وب سایت پزشکان   طراحی وب سایت حرفه ای رایگان   تبادل لینک   طریقه‌ی طراحی وب سایت   گرافیک در طراحی وب سایت   dmc طراحی سایت   طراحی وب سایت شیراز   ساخت وب سایت رسمی   طراحی وب سایت تهران   ساخت وب سایت‌های رایگان   طراحی وب سایت صنعتی   طراحی وب سایت قزوین   طراحی وب سایت با فتوشاپ   طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی 


گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن