طراحی سایت

طراحی سایت

شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند یک شرکت نرم افزاری در تبریز می باشد که اماده طراحی وب سایت در تبریز و دیگر شهرستان اذربایجان شرقی و ارومیه و اردبیل می باشد با ما همراه باشید تا بیشتر با معنی کلمه طراحی سایت اشنا شوید

برای انتخاب بهتر در طراحی وب سایت ابتدا نیاز است که شما با اصطلاحات رایج اشنا باشید و با داشتن  اطلاعات پایه و دانش کافی در مورد طراحی سایت ، نیاز خود را شناسایی و سپس متناسب با نیاز خود یک وب سایت سفارش بذدهید و در ضمن مشاوران ما شما را در انتخاب نوع وب سایت راهنمایی خواهند کرد برای سفارش وب سایت از طریق شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند کافیست با ما تماس بگیرید

طراحی سایت

طراحی وب سایت به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت وب در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده؟ وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب‌سایتش، از ابرمتنو پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، سایتهای وب با کدهای ساده «اچ‌تی‌ام‌ال» نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان کدنویسی که ساختار ساده‌ای به وب‌گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه‌های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگزین شد.

فناوری‌های یکپارچه سازی داده‌گاه‌ها (Database)، مانند زبان‌های کدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته‌تر کرده‌اند.

همچنین با آمدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به صفحه‌ها، مانند فلَش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی‌های تازه به سازندگان رسانه و طراح‌های وب داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه مرورگرها برای اچ‌تی‌ام‌ال.

وبسایت یا تارنما مجموعه‌ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایلها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند. یکی از مهمترین سرویس‌های وب، پست الکترونیک است.

طراحی وبگاه

وب‌گاه مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک وب‌گاه مشخص کننده آرایش و ساختار صفحات وبی است که بوجود آورنده وب‌گاه خواهند بود. یک صفحه وب شامل اطلاعاتی درمورد هدف ایجاد وب‌گاه می‌باشد. یک وب سایت را همانند کتابی تصور کنید که هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود.

در زمینه طراحی وب‌گاه جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روزافزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای وب‌گاه‌های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

طراحی سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد.

مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.

سایت باید قابل فهم بوده و برقراری ارتباط با آن حتی برای مخاطبانی که آشنایی چندانی با وب ندارند، آسان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامل شود، باید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.

نمای کار باید کلی بوده و تمام صفحه را دربر گیرد تا بتواند پایداری و ثبات را القا کند. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد.

در نگارش متون و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید بزرگ نمایی شود تا به بیننده القا کند که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.

همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت یافت شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.

یک وب‌گاه معمولاً شامل متن و تصاویر است. اولین صفحه یک وب سایت صفحه خانه (Home Page) و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از وب‌گاه‌ها از صفحه‌ای استفاده می‌کنند که معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شامل مواردی چون پیغام خوش آمدگویی، انتخاب زبان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یا اعلام عدم پذیرش مسیولیت درموارد خاص باشد. هر صفحه وب درون سایت وب، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد.

بعد از این که هر صفحه وب ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده است به یکدیگر متصل می‌شوند.

هنگامی که یک وب سایت کامل شد برای آنکه برای همه برروی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر و یا ارسال (Upload) شود. این کار به کمک یک میزبانFTP انجام می‌شود. هنگامی که سایت منتشرشد، مسئول سایت برای افزایش بازدیدکنندگان، از تکنیکهای گوناگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سایت در موتورهای جستجویی نظیر Google و Yahoo، تبادل لینک با وب سایت‌های دیگر، ایجاد پیوند با وب‌گاه‌های مشابه و غیره امکان‌پذیر است.

طراح وب سایت

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب‌گاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وب‌گاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب‌گاه، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند. در وب‌گاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

استانداردهای وب

عبارتی است کلی در بحث ساختار و طراحی وب، به معنی «دستورها و قانون‌ها» و مشخصات فنی وضع شده‌ای از سوی کنسرسیوم جهانی وب، که سیمای کلی و همه جنبه‌های شبکه جهانی وب را نمایش و شرح می‌دهند. در سالهای اخیر، این عبارت بیشتر به جنبش استانداردهای وب وابسته شده‌است. جنبشی رو به گسترش، برای فراگیر ساختن «مجموعه استانداردی از روش‌های ساخت» سایت‌های اینترنتی، و تعریف فلسفه‌ای گسترده‌تر در سبک ساخت و طراحی وب، که شامل این مجموعه «روش‌های ساخت» است.

برای نمونه، قانون «ساختار متن»، یا دستور چگونگی قرار دادن متن در صفحه وب، بدون استفاده از ترفندهای غیر استاندارد، به روشی که حتا برای کاربران نابینا هم دسترس ایی آسانی داشته باشد، یکی از این دستورهاست که طراح وب را مجبور می‌کند تا قانون «ساختار متن» را رعایت کند.

بسیاری از این دستورها و مشخصات فنی وضع شده که بر همه جنبه‌ها و سیمای کلی اینترنت حکم شده‌اند، و نه تنها شبکه جهانی وب، به گونه‌ای مستقیم یا نامستقیم، روش طراحی، مدیریت، ساخت و پیشبرد یک سایت و دیگر سرویس‌های وب را زیر تاثیر خود قرار می‌دهند. با اینکه هر یک از این دستورها و روش‌ها ممکن است «استانداردهای وب» خوانده شوند، پویندگان جنبشاستانداردهای وب، به استانداردهای بالاتری که بیشتر و به گونه‌ای مستقیم، سایت‌های وب را هدف قرار داده‌اند، مانند دسترسی پذیری (یا Accessibility) و کاربردپذیری (یا Usability)، تمایل نشان می‌دهند.
دلايل انتخاب ما جهت طراحي سايت در تبریز؟

مبناي کار ما در کسب و کارمان صداقت و مشتري مداري مي باشد , به زبان ساده بگويم مبناي کار ما اين نيست که با چرب زباني و ... پروژه جذب نماييم , مبناي جذب پروژه توانايي و تخصص مي باشد.

به نظر ما قبل از عقد قرار داد با ما ابتدا اقدامات زير را انجام دهيد.

1- مشاهده کیفیت نمونه کارها .

2- سپس در يک جلسه سايت خود را براي ما توضيح دهيد تا تعيين قيمت گردد.

3- ما را با ساير همکاران مقايسه کنيد.

4-در نهايت در صورت تمايل اقدام به عقد قرار داد کنيد.


 طراحی وب سایت مدارس   سورس کد طراحی وب سایت   طراحی وب سایت   طراحی وب سایت پروژه دانشجویی   طراحی وب سایت خارجی   طراحی وب سایت تجارت الکترونیک   بهينه سازي سايت در تبريز   طراحی وب سایت‌های شرکتی   طراحی وب سایت یک هتل   ساخت وب سایت چت روم 

آموزش

طراحيسايتدر

تبريز

شرکت

طراحيسايتدر

تبريز

شرکت

طراحي

سايت

در

تبريز

طراحي

سايت

ارزان

در

تبريز

طراحي
سايت

فروشگاهي

در

تبريز

طراحي
سايت
تبريز
کد

نويسي

برنامه

نويسي
asp.net
طراحيسايتحسابداريxvhpd

shdj

nv

jfvdc

طراحي

سايت

شرکتي
ساخت
سايت
شرکتي
مرس
طراحيسايت
آزمايشگاهي

طراحي

سايت

املاک

سايتشخصي
طراحي
سايت
فروشگاه
اينترنتي

خدمات

طراحي

سايت

سايت

وبلاگي
طراحي

سايت

خبريطراحیسایت

در

تبریز

توسط

شرکت
نرم

افزاری

تبریز
با
جدیدتریت

تکنولوژی

های

روز

دنیا

بهقیمتطراحی
ارزان
وب
سایتدر
تبریز
طراحی سایت  آموزش طراحی وب سایت با asp.net   طراحی وب سایت مشهد   مدیریت کاربران   طراحی وب سایت موبایل   ساخت وب سایت چت   آموزش طراحی وب سایت با dreamweaver   آموزش طراحی وب سایت pdf   الگوهای ابشاری   طراحی وب سایت چیست   طراحی وب سایت صنعتی   طراحی وب سایت خبری   تبادل لینک   کد‌های طراحی وب سایت   طراحی وب سایت پزشکی   طراحی وب سایت خبرگزاری   جوملا در تبریز   نحوه‌ی ساخت وب سایت   طراحی وب سایت شیراز   قالب آماده‌ی فلش برای طراحی وب سایت   نحوه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت مشاور املاک   برنامه نویسی   طراحی وب سایت چت روم   طراحی وب سایت با php   سئو تبريز   آشنایی با طراحی وب سایت   روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت لیمو   طراحی وب سایت تبلیغاتی   طراحی وب سایت کاسپید   آموزش طراحی وب سایت حرفه ای   طراحی وب سایت یزد   روانشناسی رنگها در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت مدرسه   آموزش و طراحی وب سایت   طراحی سایت   طراحی وب سایت قم   ساخت وب سایت رسمی   آموزش طراحی وب سایت   طراحی وب سایت با asp.net   طراحی وب سایت حرفه ای اصفهان   طراحی وب سایت ۵۰ هزار تومان   طراحی وب سایت مدرن   طراحی وب سایت‌های فلش   طراحی وب سایت مازندران   طراحی وب سایت با html   کد برای طراحی وب سایت   طراحی و توسعه وب سایت در تبریز   دانلود برنامه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت رایگان   طراحی وب سایت گرگان   طریقه‌ی طراحی وب سایت   طراحي سايت فروشگاهي در تبريز   هزینه‌ی ساخت وب سایت   طراحی وب سایت صرافی   طراحی وب سایت حرفه ای رایگان   برنامه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت با قیمت مناسب   ساخت وب سایت‌های رایگان   طراحی وب سایت گرافیکی   طراحی وب سایت کرج   طراحی وب سایت پارسیان مهر   دوره‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت قزوین   کد طراحی وب سایت php   طراحی وب سایت مجتمع فنی تهران   ساخت وب سایت رسمی رایگان   طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی   طراحی وب سایت پویا   طراحی وب سایت با css   طراحی وب سایت بدون کدنویسی   آموزش طراحی وب سایت با وردپرس   امنیت در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت در تبریز   طراحی وب سایت کرمانشاه   طراحی وب سایت مذهبی   نقش گرافیک در طراحی وب سایت   وب سرویس   طراحی وب سایت جوملا   طراحی وب سایت مجیک   فروش و طراحی وب سایت   طراحی وب سایت کرمان   شرکت نرم افزاري تبريز   طراحی وب سایت حرفه ای شیراز   تعرفه‌ی طراحی وب سایت   سئو در تبريز   کسب درآمد با طراحی وب سایت   آموزش طراحی و ساخت وب سایت   طراحی وب سایت   درباره ما   طراحي اپليکيشن در تبريز   طراحی و ساخت وب سایت   طراحی سایت   کد آماده طراحی وب سایت   مدیریت محتوا   طراحي سايت تبريز   طراحی وب سایت با جوملا   طراحی وب سایت اصفهان   خرید دامنه معتبر   طراحی و ساخت وب سایت رایگان   طراحی وب سایت تهران   هزینه‌ی طراحی وب سایت   گرافیک در طراحی وب سایت   شبکه جهانی وب   طراحی وب سایت خوب   آموزش طراحی وب سایت با php   طراحی وب سایت شخصی   برنامه نویسان   طراحی وردپریس در تبریز   طراحی وب سایت پزشکان   ایجاد صفحه   طراحی وب سایت ارزان   طراحی وب سایت تبریز   نکات مهم در طراحی وب سایت   در مورد طراحی وب سایت   کد طراحی وب سایت   دانش برتر   طراحی وب سایت قیمت   آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ   اهمیت رنگ در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت به زبان html   سفارش سایت در تبریز   طراحی وب سایت ۳d   طراحی وب سایت با وردپرس   طراحی و ایجاد وب سایت   شرکت طراحي سايت در تبريز   طراحی و توسعه جوملا در تبریز   فروشگاه اینترنتی تبریز   طراحي سايت ارزان در تبريز   طراحی وب سایت با دریم ویور   آموزش طراحي سايت در تبريز   طراحی وب سایت حرفه ای   طراحی وب سایت گردشگری   طراحی جوملا در تبریز   آموزش طراحی وب سایت با جوملا   طراحی وب سایت تعرفه   گسترش پذیری   طراحی وب سایت پرنیان   آموزش طراحی وب سایت با فلش   طراحی وب سایت با کد html   طراحی وب سایت فروشگاهی   طراحی وب سایت‌های خبری   طراحی وب سایت تخصصی   طراحی وب سایت کتابخانه 


گفتگو در مورد طراحی سایت