طراحی سایت

طراحی سایت

شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند یک شرکت نرم افزاری در تبریز می باشد که اماده طراحی وب سایت در تبریز و دیگر شهرستان اذربایجان شرقی و ارومیه و اردبیل می باشد با ما همراه باشید تا بیشتر با معنی کلمه طراحی سایت اشنا شوید

برای انتخاب بهتر در طراحی وب سایت ابتدا نیاز است که شما با اصطلاحات رایج اشنا باشید و با داشتن  اطلاعات پایه و دانش کافی در مورد طراحی سایت ، نیاز خود را شناسایی و سپس متناسب با نیاز خود یک وب سایت سفارش بذدهید و در ضمن مشاوران ما شما را در انتخاب نوع وب سایت راهنمایی خواهند کرد برای سفارش وب سایت از طریق شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند کافیست با ما تماس بگیرید

طراحی سایت

طراحی وب سایت به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت وب در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده؟ وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب‌سایتش، از ابرمتنو پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، سایتهای وب با کدهای ساده «اچ‌تی‌ام‌ال» نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان کدنویسی که ساختار ساده‌ای به وب‌گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به صفحه‌های وب دیگر، با اَبَرمتن. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کد نویسی اش، اَبَرمتن یا اچ‌تی‌ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف‌تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و بجای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگز��ن شد.

فناوری‌های یکپارچه سازی داده‌گاه‌ها (Database)، مانند زبان‌های کدنویسی سمت سرور (Server-Side Scripting) مانند CGI، PHP، ASP.NET، ASP، JSP و ColdFusion، و استانداردهای طراحی مدرن با الگوها (CSS)، ساختار سایت‌های وب را باز هم تغییر داده و آنرا پیشرفته‌تر کرده‌اند.

همچنین با آمدن نگاره‌های جاندار و فناوری‌های پویانمایی به صفحه‌ها، مانند فلَش (Flash)، چهره وب بیشتر از پیش تغییر کرد و توانمندی‌های تازه به سازندگان رسانه و طراح‌های وب داده شد، و توانایی‌های بیشتر و کارایی‌ها تازه مرورگرها برای اچ‌تی‌ام‌ال.

وبسایت یا تارنما مجموعه‌ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایلها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند. یکی از مهمترین سرویس‌های وب، پست الکترونیک است.

طراحی وبگاه

وب‌گاه مجموعه‌ای از اطلاعات درباره موضوع و یا عنوان خاص است. طراحی یک وب‌گاه مشخص کننده آرایش و ساختار صفحات وبی است که بوجود آورنده وب‌گاه خواهند بود. یک صفحه وب شامل اطلاعاتی درمورد هدف ایجاد وب‌گاه می‌باشد. یک وب سایت را همانند کتابی تصور کنید که هر صفحه وب در حکم برگی از کتاب خواهد بود.

در زمینه طراحی وب‌گاه جنبه‌های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روزافزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می‌شود. برای وب‌گاه‌های تجاری عمومی، موارد زیر از جمله اصلی‌ترین آنها به شمار می‌روند:

طراحی سایت بر طبق عنوان و محتوای مطالب می‌باشد.

مطالب، جوهر کلام و اطلاعات درون سایت باید مطابق با هدف سایت بوده و طیفی از عموم را نشانه رود که به دنبال اطلاعات ارائه شده در سایت هستند.

سایت باید قابل فهم بوده و برقراری ارتباط با آن حتی برای مخاطبانی که آشنایی چندانی با وب ندارند، آسان باشد. چنانچه سایت به اندازه کافی بزرگ بوده و اطلاعات زیادی را شامل شود، باید اطلاعات راهنما را به گونه‌ای بکار برد که به سرعت در اختیار بیننده قرار گیرند.

نمای کار باید کلی بوده و تمام صفحه را دربر گیرد تا بتواند پایداری و ثبات را القا کند. سبک نگارش باید زیبا و تخصصی بوده و مناسب با سلیقه مخاطبان و محتوای سایت باشد.

در نگارش متون و اطلاعاتی که مخاطب به دنبال آنها است باید بزرگ نمایی شود تا به بیننده القا کند که این همان چیزی است که به دنبال آن بوده است.

همچنین سایت باید به سادگی در اینترنت یافت شود و درصورت امکان در بالای لیست‌های جستجو قرار گیرد، اگرچه همواره اینگونه نباشد لااقل در موتورهای جستجوی اصلی چنین شود.

یک وب‌گاه معمولاً شامل متن و تصاویر است. اولین صفحه یک وب سایت صفحه خانه (Home Page) و یا صفحه ایندکس (Index) نامیده می‌شود. بعضی از وب‌گاه‌ها از صفحه‌ای استفاده می‌کنند که معمولاً صفحه خوش آمد نامیده می‌شود. این صفحه ممکن است شامل مواردی چون پیغام خوش آمدگویی، انتخاب زبان، انتخاب ناحیه جغرافیایی و یا اعلام عدم پذیرش مسیولیت درموارد خاص باشد. هر صفحه وب درون سایت وب، یک فایل HTML است که URL مخصوص به خود را دارد.

بعد از این که هر صفحه وب ساخته شد، این صفحات با استفاده از فهرست راهنمایی که از پیوندهای مختلف تشکیل شده است به یکدیگر متصل می‌شوند.

هنگامی که یک وب سایت کامل شد برای آنکه برای همه برروی اینترنت قابل مشاهده باشد باید منتشر و یا ارسال (Upload) شود. این کار به کمک یک میزبانFTP انجام می‌شود. هنگامی که سایت منتشرشد، مسئول سایت برای افزایش بازدیدکنندگان، از تکنیکهای گوناگون استفاده می‌کند. این کار با ثبت کردن وب سایت در موتورهای جستجویی نظیر Google و Yahoo، تبادل لینک با وب سایت‌های دیگر، ایجاد پیوند با وب‌گاه‌های مشابه و غیره امکان‌پذیر است.

طراح وب سایت

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب‌گاه می‌گویند که معرف محتوا و مطالب آن وب سایت می‌باشد. طرح وب جلوه بصری هدف وب‌گاه است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفاده از المان‌های متناسب با رویکرد سایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب‌گاه، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند. در وب‌گاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند.

استانداردهای وب

عبارتی است کلی در بحث ساختار و طراحی وب، به معنی «دستورها و قانون‌ها» و مشخصات فنی وضع شده‌ای از سوی کنسرسیوم جهانی وب، که سیمای کلی و همه جنبه‌های شبکه جهانی وب را نمایش و شرح می‌دهند. در سالهای اخیر، این عبارت بیشتر به جنبش استانداردهای وب وابسته شده‌است. جنبشی رو به گسترش، برای فراگیر ساختن «مجموعه استانداردی از روش‌های ساخت» سایت‌های اینترنتی، و تعریف فلسفه‌ای گسترده‌تر در سبک ساخت و طراحی وب، که شامل این مجموعه «روش‌های ساخت» است.

برای نمونه، قانون «ساختار متن»، یا دستور چگونگی قرار دادن متن در صفحه وب، بدون استفاده از ترفندهای غیر استاندارد، به روشی که حتا برای کاربران نابینا هم دسترس ایی آسانی داشته باشد، یکی از این دستورهاست که طراح وب را مجبور می‌کند تا قانون «ساختار متن» را رعایت کند.

بسیاری از این دستورها و مشخصات فنی وضع شده که بر همه جنبه‌ها و سیمای کلی اینترنت حکم شده‌اند، و نه تنها شبکه جهانی وب، به گونه‌ای مستقیم یا نامستقیم، روش طراحی، مدیریت، ساخت و پیشبرد یک سایت و دیگر سرویس‌های وب را زیر تاثیر خود قرار می‌دهند. با اینکه هر یک از این دستورها و روش‌ها ممکن است «استانداردهای وب» خوانده شوند، پویندگان جنبشاستانداردهای وب، به استانداردهای بالاتری که بیشتر و به گونه‌ای مستقیم، سایت‌های وب را هدف قرار داده‌اند، مانند دسترسی پذیری (یا Accessibility) و کاربردپذیری (یا Usability)، تمایل نشان می‌دهند.
دلايل انتخاب ما جهت طراحي سايت در تبریز؟

مبناي کار ما در کسب و کارمان صداقت و مشتري مداري مي باشد , به زبان ساده بگويم مبناي کار ما اين نيست که با چرب زباني و ... پروژه جذب نماييم , مبناي جذب پروژه توانايي و تخصص مي باشد.

به نظر ما قبل از عقد قرار داد با ما ابتدا اقدامات زير را انجام دهيد.

1- مشاهده کیفیت نمونه کارها .

2- سپس در يک جلسه سايت خود را براي ما توضيح دهيد تا تعيين قيمت گردد.

3- ما را با ساير همکاران مقايسه کنيد.

4-در نهايت در صورت تمايل اقدام به عقد قرار داد کنيد.


 طراحی وب سایت گرگان   نحوه‌ی طراحی وب سایت   برنامه نویسی   فروش و طراحی وب سایت   طراحی وب سایت رایگان   طراحی وب سایت با کد html   دانلود برنامه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت ۳d   طراحی وب سایت حرفه ای اصفهان   درباره 

آموزش

طراحيسايتدر

تبريز

شرکت

طراحيسايتدر

تبريز

شرکت

طراحي

سايت

در

تبريز

طراحي

سايت

ارزان

در

تبريز

طراحي
سايت

فروشگاهي

در

تبريز

طراحي
سايت
تبريز
کد

نويسي

برنامه

نويسي
asp.net
طراحيسايتحسابداريxvhpd

shdj

nv

jfvdc

طراحي

سايت

شرکتي
ساخت
سايت
شرکتي
مرس
طراحيسايت
آزمايشگاهي

طراحي

سايت

املاک

سايتشخصي
طراحي
سايت
فروشگاه
اينترنتي

خدمات

طراحي

سايت

سايت

وبلاگي
طراحي

سايت

خبريطراحیسایت

در

تبریز

توسط

شرکت
نرم

افزاری

تبریز
با
جدیدتریت

تکنولوژی

های

روز

دنیا

بهقیمتطراحی
ارزان
وب
سایتدر
تبریز
طراحی سایت  طراحی و ساخت وب سایت رایگان   گرافیک در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت حرفه ای شیراز   کسب درآمد با طراحی وب سایت   طراحی وب سایت با asp.net   طراحی وب سایت با css   طراحی وب سایت به زبان html   نکات مهم در طراحی وب سایت   آموزش طراحی وب سایت با فلش   طراحی سایت   سئو تبريز   جوملا در تبریز   سورس کد طراحی وب سایت   طراحی وب سایت مجیک   طراحی وب سایت بدون کدنویسی   طراحی وب سایت مجتمع فنی تهران   طراحی وب سایت قیمت   فروشگاه اینترنتی تبریز   طراحی انبار فروشگاه اینترنتی   طراحی وب سایت مشهد   طراحی وب سایت با php   طراحی وب سایت صنعتی   طراحي سايت تبريز   اهمیت رنگ در طراحی وب سایت   آموزش طراحی وب سایت با وردپرس   استخدام   آموزش طراحی وب سایت با asp.net   طراحی وب سایت اصفهان   طراحی وب سایت خبرگزاری   آموزش طراحی وب سایت با فتوشاپ   آشنایی با طراحی وب سایت   در مورد طراحی وب سایت   آموزش طراحی وب سایت با dreamweaver   هزینه‌ی ساخت وب سایت   طراحی و ساخت وب سایت   آموزش طراحي سايت در تبريز   طراحی وب سایت مذهبی   طراحی وب سایت گرافیکی   طراحی وب سایت مدرسه   طراحی وب سایت پروژه دانشجویی   طراحی وب سایت با قیمت مناسب   طراحی وب سایت شیراز   طراحی وب سایت مدارس   نقش گرافیک در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت یزد   طراحی و توسعه جوملا در تبریز   وردپریس در تبریز   شرکت   پروژه   طراحی وب سایت با فتوشاپ   طراحی وب سایت یک هتل   طراحی وب سایت با html   طراحی وب سایت تبلیغاتی   ساخت وب سایت رسمی   طراحی وب سایت‌های خبری   آموزش طراحی وب سایت حرفه ای   طراحی وب سایت با دریم ویور   طراحی وب سایت پویا   جنبش استانداردهای وب   قالب آماده‌ی فلش برای طراحی وب سایت   dmc طراحی سایت   طراحی وب سایت ۵۰ هزار تومان   دوره‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت تخصصی   طراحی وب سایت ارزان   کد آماده طراحی وب سایت   طراحی وب سایت خبری   طراحی وب سایت پزشکان   طراحی وب سایت موبایل   کد طراحی وب سایت   درباره ما   طراحی وب سایت لیمو   طراحی وب سایت مازندران   طریقه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت مدرن   طراحی وب سایت با جوملا   طراحی وب سایت قم   خرید دامنه معتبر   طراحی وب سایت   طراحی وب سایت کرج   طراحی وب سایت در تبریز   آموزش طراحی و ساخت وب سایت   طراحی وب سایت کتابخانه   ط��احی وردپریس در تبریز   طراحی   طراحی وب سایت شخصی   طراحی سایت   آموزش طراحی وب سایت با جوملا   xvhpd ,f shdj nv jfvdc   طراحي سايت فروشگاهي در تبريز   برنامه نویسان   طراحی وب سایت   شرکت نرم افزاري تبريز   آموزش طراحی وب سایت pdf   نحوه‌ی ساخت وب سایت   طراحی وب سایت صرافی   کنسرسیوم جهانی وب   طراحی وب سایت چیست   طراحی و توسعه وب سایت در تبریز   طراحی وب سایت تبریز   طراحی وب سایت تهران   ساخت وب سایت رسمی رایگان   طراحی وب سایت کرمانشاه   تبادل لینک   طراحی وب سایت چت روم   شبکه جهانی وب   طراحی وب سایت‌های فلش   طراحی وب سایت تجارت الکترونیک   طراحی وب سایت قزوین   طراحی وب   آموزش طراحی وب سایت با php   طراحی وب سایت جوملا   طراحی وب سایت مشاور املاک   کد طراحی وب سایت php   سفارش سایت در تبریز   سئو در تبريز   طراحی وب سایت پرنیان   آموزش طراحی وب سایت   طراحی وب سایت خارجی   نگهداری و بروزرسانی سایت وردپرس   طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی   هزینه‌ی طراحی وب سایت   طراحی وب سایت حرفه ای   طراحی وب سایت تعرفه   آموزش و طراحی وب سایت   امنیت در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت‌های شرکتی   روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت   طراحی وب سایت کرمان   همکاری   قالب جوملا در تبریز   کد برای طراحی وب سایت   طراحی وب سایت حرفه ای رایگان   طراحی وب سایت با وردپرس   ساخت وب سایت چت   طراحي اپليکيشن در تبريز   مدیریت محصولات و انبار در فروشگاه اینترنتی   برنامه‌ی طراحی وب سایت   بهينه سازي سايت در تبريز   طراحی وب سایت کاسپید   ساخت وب سایت چت روم   طراحی وب سایت فروشگاهی   الگوهای ابشاری   طراحی وب سایت پزشکی   طراحی وب سایت پارسیان مهر   شرکت طراحي سايت در تبريز   طراحی و ایجاد وب سایت   ساخت وب سایت‌های رایگان   کد‌های طراحی وب سایت   دانش برتر   طراحی وب سایت گردشگری   طراحي سايت ارزان در تبريز   طراحی وب سایت خوب   تعرفه‌ی طراحی وب سایت   طراحی جوملا در تبریز   روانشناسی رنگها در طراحی وب سایت 


گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن