آموزش پنل مدیریت سایت

آموزش پنل مدیریت سایت

آموزش پنل مدیریت سایت

برای هر مدیر سایتی آشنایی با نحوه مدیریت سایت و کار با آن بسیار ضروری است. در همین راستا شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند با بیش از دو دهه تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو سایت اقدام به برگزاری کلاس های آموزش پنل مدیریت سایت در زمان تحویل پروژه می نمایید. این کلاس ها به دو شکل حضوری و مجازی برگزار می شوند. کلاس های حضوری در دفتر شرکت برگزار میشوند و امکان ارسال مدرس به محل استقرار کسب و کار کارفرما نیز با به توافق رسیدن وجود دارد. همچنین کلاس های آموزش مجازی محدودیت مکانی ندارند و به اسانی قابل اجرا می باشد.

بنا به تجربه، نیازهای شما در مدیریت سایت ها بسیار است. در صورتی که سایت شما را ما طراحی کرده باشیم و شما نیز به صورت کامل موضوع کار سایت خود را با ما در میان گذاشته باشید ما با طراحی اختصاصی وب سایت که انجام دادیم یکی از اسانترین و کاربردی ترین پنل ممکن را برای شما طراحی کردیم بنابراین خیالتان از این بابت راحت باشد با این وجود ما میتوانیم مشاوره لازم در خصوص آموزش هایی که شما باید ببینید را در اختیار شما بگذاریم. شما می توانید جهت مشاوره و آموزش کار با پنل مدیریت سایت، مدیریت سایت اختصاصی، و مدیریت سایت های فروشگاهی و غیره از طریق پنل به ما تیکت ارسال بفرمایید.

آموزش پنل مدیریت سایت و کار با آن

هر سایتی که طراحی میشود یک پنل کاربری یا مدیریت دارد. در واقع تمامی محتوای متنی و تصویری که شما در ظاهر سایت مشاهده میکنید از این پنل، مدیریت می شود. شما برای ایجاد تغییرات در سایت خود ، محتوا گذاری در آن یا تغییرات محتوا لازم است که آشنایی لازم با پنل مدیریتی سایت را بدست بیاورید.

تغییرات لازم در سایت میتواند حالت های مختلفی داشته باشد. برخی از این تغییرات ساده بوده و با آشنایی با نحوه کار پنل مدیریت خود میتوانید اقدام به انجام آنها کنید. اما برخی از تغییرات هم هستند که شاید از نظر شما ساده بنظر بیایند اما در عمل بسیار پیچیده بوده و نیاز به کدنویسی در سایت خواهند داشت. به طور کلی در موارد مختلفی شما نیاز به انجام تغییرات در سایت خود را پیدا میکنید.

تغییرات ظاهری سایت

این تغییرات میتواند جنبه های مختلفی داشته باشد. گاهی اوقات شما میخواهید تنها اقدام به عوض کردن عکس های موجود در سایت خود کنید. به عنوان مثال عکس مربوط به اسلاید شو خود را تغییر دهید. مثلاً بنا به مناسبت های مختلف، اعیاد یا ایام سوگواری از بنرهای مختلف در سایت خود استفاده کنید. یا عکس های مربوط به مطالبی که در سایت قرار داده اید را تغییر بدهید. در چنین مواردی شما میتوانید با یک آموزش ساده توانایی لازم جهت انجام چنین کاری را بدست بیاورید.

اما در برخی موارد شما قصد جابجایی آیتم های قرار داده شده در سایت را دارید. و یا میخواهید آیتم های جدیدی را به سایت اضافه کنید. در چنین مواردی توصیه می شود حتماً با طراحی سایت خود مشورت کنید. چنین مواردی نیاز به آموزش های پیچیده تری دارند. چنین تغییراتی غالباً نیاز به اندکی کدنویسی پیدا میکنند و لازم است حتماً توسط یک متخصص انجام شود.

آموزش محتوا گذاری در سایت


یکی از موارد بسیار مهمی که دارندگان سایت باید فرا بگیرند نحوه محتواگذاری صحیح در سایت است. شما برای فعالیت بر روی سایت خود لازم است آموزش لازم در خصوص محتواگذاری را فرا بگیرید. محتوا گذاری در سایت ارتباط مستقیم با سئو سایت دارد. بنابراین بسیار مهم است که شما به درستی این کار را انجام دهید. برای همین هم قبل از فرا گیری آموزش های لازم اصلاً توصیه نمی شود که خودتان محتوایی را در سایت بارگذاری کنید.


آموزش مدیریت سایت فروشگاهی

سایت های فروشگاهی از جمله سایت هایی هستند که مدیریت آن حتماً نیاز به نیروی مختص آن را دارد. با توجه به اینکه در سایت های فروشگاهی ثبت سفارش انجام میشود و پس از ثبت سفارش این سفارش ها بلافاصله باید ارسال شوند بنابراین حتماً یک نیرو لازم است به شکل تمام وقت آن را مدیریت کند.

در سایت های فروشگاهی لازم است مدیر سایت فروشگاهی موارد زیر را بخوبی فرا بگیرد:

    نحوه تعریف محصولات جدید و جزئیات آن شامل قیمت، توضیحات، ویژگی های محصول
    نحوه تغییر قیمت محصولات فروشگاهی
    مدیریت موجودی محصول در انبار
    مدیریت بخش ووکامرس و ثبت سفارش ها
    آشنایی با وب سرویس پیامکی برای ارسال پیامک به مشتری ها در هنگام خرید اینترنتی
    پاسخ دهی به کامنت های کاربران
    تغییر قیمت محصولات
    بارگذاری و تعریف محصولات پیشنهاد ویژه
    تعریف محصولات مرتبط


کلاس آموزش کار با سایت مناسب چه کسانی است؟

افرادی که خود دارای سایت هستند

اگر شما برای کسب و کار خود سایت طراحی کرده اید و کسب و کار شخصی دارید می توانید برای کاهش هزینه های خود اقدام به یادگیری کار با سایت و مدیریت آن کنید.

با این کار شما قادر خواهید بود سایت خود را مدیریت کنید و با کار بر روی آن بازدید آن را افزایش بدهید.

افراد جویای کار، منشی ها و مسئول دفترها

تا قبل از این فرا گرفتن مهارت های اصلی ICDL یکی از الزامات پایه ای برای استخدام محسوب میشد. اما امروزه از آنجا که بسیاری از شرکت ها سایت دارند بنابرای اشنایی با نحوه مدیریت سایت و محتواگذاری یک مزیت عالی برای شما نسبت به سایرین خواهد بود.

مدیران سایت های فروشگاهی

همانطور که در بالا گفته شد به علت حجم بالای کار سایت های فروشگاهی مدیران این سایت ها حتماً لازم است که آشنایی با مدیریت چنین سایت هایی را داشته باشند.

با توجه به مطالب بالا و بحث میزان حساسیت و اهمیت موضوع کارفرمایان گرامی می بایسد در زمان تحویل پروژه یک نفر را به عنوان مدیر اجرایی برای اموزش به شرکت معرفی نمایند تا موارد اموزشی به کاربر ارائه شود توجه بفرمایید با توجه به اینکه تمام سایت های طراحی شده ما به صورت اختصاصی طراحی و توسعه داده می شوند بنابراین دارای پنل متفاوت از هم می باشند و امکان ضبط اموزش به صورت عمومی وجود ندارد


 طراحی سایت اختصاصی   برنامه نویسان   آموزش پنل مدیریت سایت اختصاصی   طراحی وب سایت   آموزش پنل مدیریت سایت   وب سرویس   ایجاد صفحه   دانش برتر   طراحی سایت   درباره ما 

آموزش

پنل
مدیریت

سایت

آموزش

پنل

مدیریت

سایت
آموزش پنل مدیریت سایت  سیستم اموزش از راه دور   گسترش پذیری   مدیریت کاربران   مدیریت محتوا 


گفتگو در مورد طراحی سایت