شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند در یک نگاه


شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند یک شرکت نرم افزاری در تبریز می باشد که کار تحقیق و پژوهش خود را از سال ۱۳۸۲ در مرکز آموزشی تحقیقاتی شهید تجلایی واقع در کلان شهر تبریز شروع کرده و با جمع آوری برترین‌های آن مرکز از سال ۱۳۸۳ به صورت یک تیم واحد شروع به برنامه نویسی و طراحی انواع وب سـایت‌سایت ها و برنامه های کاربردی با جدیدترین تکـنولوژی‌های روز دنیا با خلاقیت‌های زیـبا و متفاوت کردند

شرکت برنامه نویسان دانش برتر سهند ازنخستین شرکت نرم‌افزاری ایران است که طراحی وب سایتهای خود را با توجه به تحولات فناوری و نیاز مشتریان، به شکل سیستمی یکپارچه به بازار عرضه کرده و همین امر موجب پیشتازی ما در این حوزه بوده است.

ما همواره با تمرکز بر طراحی وب سایت‌ها و وب سرویس‌های کاربردی مورد نیاز موسسات و سازمان‌ها، آن‌ها را به استفاده از فناوری‌های جدیدتر برای ساده‌تر کردن و سرعت بخشیدن به کارشان ترغیب کرده‌ایم که نمونه آن می‌توان به تکنولوژی MVC.ORM اشاره کرد.

شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌ی فناوری اطلاعات و دانش مورد نیاز در سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. وامید واریم مسیر پیشرفتمان را هموار کرده باشیم.

در سال‌های اخیر، شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند توجه بیشتری به افزایش سرعت و بهینه سازی و پایداری خدمات و کیفیت و کمیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.


فعالیت‌های اصلی شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند


شـرکت نرم افزاری برنامه نویـسان دانش برتر سـهند همان طور که قبل هم اشاره شد یک شرکت نرم افزاری در تبریز می باشد که با کادر حرفه ای و مجرب خویش آماده خدمت در زمینه‌های مختلف طراحی وب سایتهای داینامیک و استاتیک حرفه ای ،پورتالهای سازمانی دولتی و خصوصی و فروش هاست و دامین می‌باشد.

باتوجه به تغییر و تحولات تکنولوژی وپیشرفت های غیرقابل پیش بینی تکنولوژی ما به این نتیجه رسیدم که باید تمام سامانه های نرم افزاری یکپارچه باشند و ما بر این تلاش یک تیم نرم افزاری کامل که در ان می توان به متخصصان طراحی وب سایت ، متخصصان طراحی و توسعه دیتابیس ،متخصصان برنامه نویس و توسعه دهنده نرم افزار برنامه های کاربردی تحت ویندوز و اندروید و ای او اس و... را در یک تیم جمع اوری کردیم تا این تیم به تمام نیازهای شما پاسخگو باشد و برای طراحی یک سیستم یکپارچه شما را یاری نمایدگفتگو در مورد طراحی سایت