درباره دات نت نیوک

درباره دات نت نیوک
دات نت نیوکسیستم مدیریت محتوا (cms)است زیرا تمام قابلیت‌های یک cms را دارا میباشد.
سیستم مدیریت محتوا چیست؟


 دات نت نیوکیک فریم ورکنیز میباشد زیرا چهارچوبی است که قابلیت‌های پایه مورد نیاز برای ایجاد و توسعه برنامه‌های تحت وب را فراهم کرده و علاوه بر آن قابلیت توسعه به شکل دلخواه را نیز دارد. برای مثال با نصب ابزار هایی مثل انواع ماژول‌ها در این سیستم میتوان علاوه بر استفاده از امکانات پایه دات نت نیوک به کارکرد‌های خاص مورد نظر دیگری که توسط این ابزارها فراهم میشوند نیز دست یافت.

دات نت نیوککدبازورایگاناست بنابراین برای تهیه و یا توسعه آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این سیستمبر مبنای Microsoft .Net frameworkپیاده سازی شده و به معنی این است که میتوان از زبانهای برنامه نویسی دات نت برای توسعه فریمورک دات نت نیوک و ابزار‌های آن استفاده کرد.

دات نت نیوک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های قدرتمندی برخوردار است که باعث شده به عنوانبزرگترین اپلیکیشن متن باز بر مبنای پلتفرم مایکروسافت و فناوری دات نت، شناخته شود.

با دات نت نیوک میتوانید کلیه مراحل ایجاد و مدیریت یک وب سایت و محتوای آن را به سادگی تنها توسط یک مرورگر و لاگین در سیستم، بدون درگیر شدن با حتی یک خط برنامه نویسی انجام دهید. خیلی جالبه نه!؟طراحی و ایجاد وب اپلیکیشن بدون برنامه نویسی!در اکثر موارد طراحی وب سایت با دات نت نیوک این امر امکان پذیر میباشد و تنها در مواردی که نیاز به پیاده سازی قابلیت هایی خاص که ابزار‌های آن موجود نباشد، ممکن است نیاز به برنامه نویسی باشد.

 دات نت نیوک چیست   برنامه نویسان   Cms   about   دات نت نیوک ویکی   dotNet   دات نت نیوک ایران   پروژه   دات نت نیوک ۷ فارسی   دات نت نیوک کتاب 

درباره

دات

نت

نیوک

about

dnn

about
Dotnetnuke
دات

نت

نیوک

در
تبریز
داتنت

نیوک

تبریزدربارهداتنتنیوکو

معرفی

شرکت
نرمافزار
در

تبریز

برای

نصب

دات

نت

نیوک

درباره دات نت نیوک  طراحی وب سایت در تبریز   دات نت نیوک فارسی   Design   Open Source   دات نیوک   سئو در تبريز   dnn   طراحي سايت فروشگاهي در تبريز   دانلود دات نت نیوک ۵   طراحي اپليکيشن در تبريز   App   دانش برتر   Free   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱ فارسی   دات نت نیوک ۷   طراحی وب سایت   شرکت نرم افزاري تبريز   دانلود دات نت نیوک ۶   درباره   دانلود دات نت نیوک ۷   شرکت   دات نیوک فارسی   خرید دامنه معتبر   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱   بهينه سازي سايت در تبريز   نیوک   استخدام   دات نت نیوک پوسته   درباره ما   سئو تبريز   دات نت نیوک   طراحي سايت ارزان در تبريز   فروشگاه اینترنتی تبریز   همکاری   DotNetNuke   نیوک دات نت   دات نت نیوک یا جوملا   آموزش طراحي سايت در تبريز   دات نت نیوک ماژول   طراحی سایت   طراحي سايت تبريز   طراحی وب سایت تبریز   شرکت طراحي سايت در تبريز 


گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن