درباره دات نت نیوک

درباره دات نت نیوک
دات نت نیوکسیستم مدیریت محتوا (cms)است زیرا تمام قابلیت‌های یک cms را دارا میباشد.
سیستم مدیریت محتوا چیست؟


 دات نت نیوکیک فریم ورکنیز میباشد زیرا چهارچوبی است که قابلیت‌های پایه مورد نیاز برای ایجاد و توسعه برنامه‌های تحت وب را فراهم کرده و علاوه بر آن قابلیت توسعه به شکل دلخواه را نیز دارد. برای مثال با نصب ابزار هایی مثل انواع ماژول‌ها در این سیستم میتوان علاوه بر استفاده از امکانات پایه دات نت نیوک به کارکرد‌های خاص مورد نظر دیگری که توسط این ابزارها فراهم میشوند نیز دست یافت.

دات نت نیوککدبازورایگاناست بنابراین برای تهیه و یا توسعه آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این سیستمبر مبنای Microsoft .Net frameworkپیاده سازی شده و به معنی این است که میتوان از زبانهای برنامه نویسی دات نت برای توسعه فریمورک دات نت نیوک و ابزار‌های آن استفاده کرد.

دات نت نیوک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های قدرتمندی برخوردار است که باعث شده به عنوانبزرگترین اپلیکیشن متن باز بر مبنای پلتفرم مایکروسافت و فناوری دات نت، شناخته شود.

با دات نت نیوک میتوانید کلیه مراحل ایجاد و مدیریت یک وب سایت و محتوای آن را به سادگی تنها توسط یک مرورگر و لاگین در سیستم، بدون درگیر شدن با حتی یک خط برنامه نویسی انجام دهید. خیلی جالبه نه!؟طراحی و ایجاد وب اپلیکیشن بدون برنامه نویسی!در اکثر موارد طراحی وب سایت با دات نت نیوک این امر امکان پذیر میباشد و تنها در مواردی که نیاز به پیاده سازی قابلیت هایی خاص که ابزار‌های آن موجود نباشد، ممکن است نیاز به برنامه نویسی باشد.

 دات نت نیوک فارسی   آموزش طراحي سايت در تبريز   Cms   Design   دانلود دات نت نیوک ۷   دات نت نیوک یا جوملا   Free   dotNet   دات نت نیوک ویکی   بهينه سازي سايت در تبريز 

درباره

دات

نت

نیوک

about

dnn

about
Dotnetnuke
دات

نت

نیوک

در
تبریز
داتنت

نیوک

تبریزدربارهداتنتنیوکو

معرفی

شرکت
نرمافزار
در

تبریز

برای

نصب

دات

نت

نیوک

درباره دات نت نیوک  فروشگاه اینترنتی تبریز   دات نیوک فارسی   دات نیوک   Open Source   دات نت نیوک ایران   طراحی سایت   شرکت نرم افزاري تبريز   طراحی وب سایت   شرکت   دات نت نیوک پوسته   دات نت نیوک ۷   طراحي سايت فروشگاهي در تبريز   طراحي سايت ارزان در تبريز   دات نت نیوک چیست   طراحي سايت تبريز   دانلود دات نت نیوک ۶   طراحي اپليکيشن در تبريز   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱   پروژه   دانش برتر   برنامه نویسان   خرید دامنه معتبر   طراحی وب سایت در تبریز   همکاری   نیوک   شرکت طراحي سايت در تبريز   دات نت نیوک کتاب   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱ فارسی   درباره ما   about   dnn   سئو در تبريز   دات نت نیوک ۷ فارسی   دات نت نیوک ماژول   دانلود دات نت نیوک ۵   استخدام   دات نت نیوک   درباره   طراحی وب سایت تبریز   DotNetNuke   سئو تبريز   App   نیوک دات نت 


گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن