درباره دات نت نیوک

درباره دات نت نیوک
دات نت نیوکسیستم مدیریت محتوا (cms)است زیرا تمام قابلیت‌های یک cms را دارا میباشد.
سیستم مدیریت محتوا چیست؟


 دات نت نیوکیک فریم ورکنیز میباشد زیرا چهارچوبی است که قابلیت‌های پایه مورد نیاز برای ایجاد و توسعه برنامه‌های تحت وب را فراهم کرده و علاوه بر آن قابلیت توسعه به شکل دلخواه را نیز دارد. برای مثال با نصب ابزار هایی مثل انواع ماژول‌ها در این سیستم میتوان علاوه بر استفاده از امکانات پایه دات نت نیوک به کارکرد‌های خاص مورد نظر دیگری که توسط این ابزارها فراهم میشوند نیز دست یافت.

دات نت نیوککدبازورایگاناست بنابراین برای تهیه و یا توسعه آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این سیستمبر مبنای Microsoft .Net frameworkپیاده سازی شده و به معنی این است که میتوان از زبانهای برنامه نویسی دات نت برای توسعه فریمورک دات نت نیوک و ابزار‌های آن استفاده کرد.

دات نت نیوک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های قدرتمندی برخوردار است که باعث شده به عنوانبزرگترین اپلیکیشن متن باز بر مبنای پلتفرم مایکروسافت و فناوری دات نت، شناخته شود.

با دات نت نیوک میتوانید کلیه مراحل ایجاد و مدیریت یک وب سایت و محتوای آن را به سادگی تنها توسط یک مرورگر و لاگین در سیستم، بدون درگیر شدن با حتی یک خط برنامه نویسی انجام دهید. خیلی جالبه نه!؟طراحی و ایجاد وب اپلیکیشن بدون برنامه نویسی!در اکثر موارد طراحی وب سایت با دات نت نیوک این امر امکان پذیر میباشد و تنها در مواردی که نیاز به پیاده سازی قابلیت هایی خاص که ابزار‌های آن موجود نباشد، ممکن است نیاز به برنامه نویسی باشد.

 دات نت نیوک ۷ فارسی   دانلود دات نت نیوک ۶   آموزش طراحي سايت در تبريز   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱ فارسی   دات نت نیوک پوسته   گسترش پذیری   دات نت نیوک کتاب   سئو در تبريز   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱   طراحی وب سایت تبریز گفتگو در مورد طراحی سایت