درباره دات نت نیوک

درباره دات نت نیوک
دات نت نیوکسیستم مدیریت محتوا (cms)است زیرا تمام قابلیت‌های یک cms را دارا میباشد.
سیستم مدیریت محتوا چیست؟


 دات نت نیوکیک فریم ورکنیز میباشد زیرا چهارچوبی است که قابلیت‌های پایه مورد نیاز برای ایجاد و توسعه برنامه‌های تحت وب را فراهم کرده و علاوه بر آن قابلیت توسعه به شکل دلخواه را نیز دارد. برای مثال با نصب ابزار هایی مثل انواع ماژول‌ها در این سیستم میتوان علاوه بر استفاده از امکانات پایه دات نت نیوک به کارکرد‌های خاص مورد نظر دیگری که توسط این ابزارها فراهم میشوند نیز دست یافت.

دات نت نیوککدبازورایگاناست بنابراین برای تهیه و یا توسعه آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این سیستمبر مبنای Microsoft .Net frameworkپیاده سازی شده و به معنی این است که میتوان از زبانهای برنامه نویسی دات نت برای توسعه فریمورک دات نت نیوک و ابزار‌های آن استفاده کرد.

دات نت نیوک از ویژگی‌ها و قابلیت‌های قدرتمندی برخوردار است که باعث شده به عنوانبزرگترین اپلیکیشن متن باز بر مبنای پلتفرم مایکروسافت و فناوری دات نت، شناخته شود.

با دات نت نیوک میتوانید کلیه مراحل ایجاد و مدیریت یک وب سایت و محتوای آن را به سادگی تنها توسط یک مرورگر و لاگین در سیستم، بدون درگیر شدن با حتی یک خط برنامه نویسی انجام دهید. خیلی جالبه نه!؟طراحی و ایجاد وب اپلیکیشن بدون برنامه نویسی!در اکثر موارد طراحی وب سایت با دات نت نیوک این امر امکان پذیر میباشد و تنها در مواردی که نیاز به پیاده سازی قابلیت هایی خاص که ابزار‌های آن موجود نباشد، ممکن است نیاز به برنامه نویسی باشد.

 dnn   دات نت نیوک ایران   سئو در تبريز   شرکت نرم افزاري تبريز   about   سئو تبريز   شرکت طراحي سايت در تبريز   طراحي سايت تبريز   خرید دامنه معتبر   طراحی وب سایت تبریز 

درباره

دات

نت

نیوک

about

dnn

about
Dotnetnuke
دات

نت

نیوک

در
تبریز
داتنت

نیوک

تبریزدربارهداتنتنیوکو

معرفی

شرکت
نرمافزار
در

تبریز

برای

نصب

دات

نت

نیوک

درباره دات نت نیوک  بهينه سازي سايت در تبريز   درباره ما   دات نیوک   دات نت نیوک پوسته   دات نت نیوک کتاب   نیوک دات نت   DotNetNuke   نیوک   طراحي اپليکيشن در تبريز   Design   فروشگاه اینترنتی تبریز   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱   دات نت نیوک ۷ فارسی   طراحي سايت ارزان در تبريز   دانلود دات نت نیوک ۶.۲.۱ فارسی   Free   آموزش طراحي سايت در تبريز   پروژه   درباره   دات نت نیوک فارسی   دات نت نیوک ۷   طراحي سايت فروشگاهي در تبريز   برنامه نویسان   شرکت   دات نت نیوک   دانلود دات نت نیوک ۷   دات نت نیوک ماژول   استخدام   طراحی وب سایت   دات نت نیوک یا جوملا   طراحی وب سایت در تبریز   دات نت نیوک ویکی   App   Cms   دانلود دات نت نیوک ۶   دانلود دات نت نیوک ۵   dotNet   همکاری   طراحی سایت   Open Source   دات نیوک فارسی   دانش برتر   دات نت نیوک چیست 


گفتگو در مورد طراحی اپلیکیشن