طراحی وب واکنش گرا

طراحی وب واکنش گرا
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟

وب سایت واکنش گرا یا وب سایت ریسپانسیو (responsive) وب سایتی است که اندازه و چیدمان اجزای آن شناور است و با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف تغییر می کند تا کاربران صرف نظر از اینکه صفحه نمایش دستگاهشان کوچک باشد (مثل اکثر گوشی های موبایل) یا نمایشگری متوسط و بزرگ داشته باشند مثل تبلت، لپتاپ و کامپیوترهای رو میزی، تجربه کاربری راحتی داشته باشند.

ادامه ...هزینه طراحی سایت اختصاصی چگونه تعیین می شود؟

هزینه طراحی سایت اختصاصی چگونه تعیین می شود؟
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM

اگر می خواهید اولین و موثرترین اثر از کسب و کارتان را در ذهن مخاطبان ماندگار کنید، طراحی سایت اختصاصی بهترین پیشنهادی است که برایتان سراغ داریم. یک سایت حرفه ای و همه چیز تمام شناسنامه کسب و کار شما خواهد بود. وجود چنین سایتی تاثیر بی نظیری بر مشتریان شما داشته و راه ورود سایر مشتریان به کسب و کارتان را هموار می سازد. در واقع یک کاربر پای چندین کاربر دیگر را به سایت شما باز می کند و بدین ترتیب مشتری پشت مشتری است که می آید و می ماند!

طراحی سایت اختصاصی ضامن زیبایی و گیرایی وب سایت شما است. هرچه رابط کاربری وب سایت بهتر و ظاهر آن جذاب تر باشد، احتمال جلب توجه و نظر مشتریان بیشتر خواهد بود. فراموش نکنید که بسیاری از رقیبان سر سخت شما در صدد این هستند که با طراحی سایت اختصاصی دل مخاطبان را ربوده و بدین ترتیب از شما سبقت بگیرند. پس سعی کنید از قافله عقب نمانده و میدان را برای آنان خالی نکنید!
اگر با مفهوم طراحی سایت اختصاصی آشنایی چندانی ندارید و نمی دانید که دلیل برتری طراحی سایت اختصاصی بر طراحی سایت آماده چیست، این مطلب بهشت شما است. با ما سیر تا پیاز طراحی سایت اختصاصی را خواهید آموخت!


ادامه ...دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف چیست؟

دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف چیست؟
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
اگر پرس و جو کرده باشید، حتما می دانید که قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف یکسان نیست. آیا می دانید دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت در این شرکت ها چیست؟ به نظر شما چه عواملی موجب ایجاد این تفاوت قیمت می شوند؟
همان طور که در جریان هستید، وجود یک وب سایت برای موفقیت و پیشرفت همه کسب و کارهای امروزی ضروری است. حتی اگر پنجاه سال از قدمت کسب و کارتان می گذرد، اما وب سایت ندارید؛ ��اید بدانید که دیر یا زود شکست خواهید خورد.
افزایش تقاضا برای طراحی سایت شرکت های کوچک و بزرگ بسیاری را بر آن داشته است که به فعالیت در این زمینه بپردازند. شاید شما هم به آن دسته از افرادی تعلق دارید که بارها و بارها اقدام به طراحی سایت نموده و با دیدن هزینه های هنگفتی که برخی از شرکت ها برای انجام این کار درخواست می نمایند، پشیمان شده اید. حقیقت این است که میان هزینه پیشنهادی مطرح شده از سوی شرکت های طراحی سایت مختلف اختلافات چشمگیری وجود دارد. این موضوع علاقه مندان به طراحی وب سایت را مقداری گیج کرده است.
جالب و در عین حال لازم است بدانید که فاکتورهای گوناگونی وجود دارند که دست به دست یکدیگر داده و این اختلاف قیمت چشمگیر را پدید می آورند. در ادامه مهم ترین عوامل اثرگذار بر تفاوت قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف را معرفی نموده و مورد بررسی قرار می دهیم.ادامه ...گفتگو در مورد طراحی سایت