بهبود امنیت سایت در تبریز

بهبود امنیت سایت در تبریز
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
امنیت در یک  حرف اول و آخر رو در این زمان میزنه و نداشتن امنیت کافی درسایت به معنی  عدم حرفه ای بودن وب سایت. و هیچ کاربری دوست ندارد که امنیت اطلاعاتش زیر سوال برود بحث امنیت هیچ گاه بحث مطلقی نیست و سایت های بزرگ دنیا از جمله گوگل و یاهو هم هر از چند گاهی مورد حمله هکرها قرار گرفته و امنیت آن ها هم زیر سوال میرود.
ادامه ...هک شدن بیش از 500 سایت توسط TeaM System Dz

هک شدن بیش از 500 سایت توسط TeaM System Dz
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
این روز ها با افزایش وب سایت ها و کاربران اینترنت امنیت وب سایت روز به روز احمیت بیشتر می گیرد و برای اینکه این مقوله امنیت وب سایت از خاطر طراحان وب سایت فراموش نشود شاید هر روز ده ها مقاله مختلف نوشته و منتشر میابد اما واقع مشکل کجاست
ادامه ...موارد امنیتی در طراحی وب سایت

تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
از مهمترین مسائل در طراحی هر وب سایت ، امنیت آن است ، امنیت از این جهت از اهمیت بالایی برخوردار است که امروزه بیشتر کاربران تمایل دارند که با ما از طریق وب سایت در ارتباط باشند و هرگز نمی پسندند که حتی بخشی از اطلاعات که با وب سایت تبادل کردند به دست هکر های وب سایت بیفتد و حتی اگر هم اطلاعاتی در وب سایت درج نکردند دگر کاربران اطمینان نخواهد کرد در صورتی که ببیند وب سایت شرکت هک شده یا اطلاعات ان در اینترنت به اشتراک گذاشته شده باشد
ادامه ...بدون پشتیبانی وب سایت چه خطراتی برای یک سایت به وجود می آید

بدون پشتیبانی وب سایت چه خطراتی برای یک سایت به وجود می آید
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM

پشتیبانی سایت به نوعی تضمین کیفیت و کمیت طراحی سایت از سوی شرکت طراحی وب سایت می باشد. اما بدون پشتیبانی چه خطراتی یک سایت را تهدید می کند. شاید مهمترین آن انجام آپدیت ها در زمان مناسب است.انجام این بروز رسانی اغلب اوقات ساده نمی باشد. به روز رسانی های معمولا دارای عوارض جانبی، عدم تطابق و ایجاد نقص عملکرد در وب سایت هستند برای همین بروز رسانی اکثر اوقات نیاز به یک شخص متخصص و فنی دارد.

اما چه اتفاقی می افتد اگر ما سیستم مدیریت محتوا و یا پلاگین های وب سایت را به روز رسانی نکنیم. هکر های و نفوذگرها همیشه به دنبال راهی برای نفوذ یا از دسترس خارج کردن  وب سایت ها هستند. بنابراین آنها این حفره ها را در کدهای سیستم های مدیریت محتوا و پلاگین های نصب شده در وب سایت جستجو می کنند. اما از سوی دیگر فعالان حوزه امنیت نرم افزار نیز با شناسایی این حفره ها به مدیران سایت این محصولات اخطار داده و با ارائه نسخه جدید که این مشکل امنیتی و یا عملکردی که در آن حل شده، وب سایت های زیادی را از آسیب ایمن می نمایند. بنابراین بروز بودن قسمت پلاگین و سیستم مدیریت محتوا امری دائمی و ضروری می باشد.

اسپم ها و ربات های تبلیغاتی نیز مشکل دیگری هستند که اغلب سایت ها با آن مواجه می شوند. معمولا این مسئله بخاطر پلاگین ها بوجود می آید. اسپم ها برای یک وب سایت می توانند بسیار پر هزینه باشند. چون مرورگرهای اینترنت مانند کروم، در زمان ورود کاربر به یک سایت در صورت وجود مشکل امنیتی و اسپم به کاربر اخطار می دهند و به احتمال زیاد کاربر به سایت اطمینان نکرده و سایت را ترک می کند.بنابراین وب سایت شما بازدید کننده و اعتماد با ارزش آن را از دست خواهد داد. از آن مهم تر موتور جستجوگر گوگل با شناسایی یک وب سایت حاوی اسپم یا یک سایت ناامن رتبه آن را در صفحه نتایج جستجو به علت ایمن نبودن حذف میکند.

از سوی دیگر کیفیت و کمیت عملکرد سایت ها ممکن است در طول زمان و بروزرسانی های مرورگر تغییر کند. این مسئله می تواند به دلایل مختلفی صورت پذیرد. مثلا استفاده از یک هاست اشتراکی کم کیفیت، افزایش ترافیک و کاربران وب سایت و یا وجود یک کد و یا پلاگین (در اثر آپدیت) می تواند سرعت و عملکرد سایت را تضعیف نماید. در این زمان است که وب سایت نیاز به تحلیل و بررسی، تشخیص و اصلاح توسط یک متخصص فنی وب سایت را دارد

ادامه ...انواع پشتیبانی وب سایت

انواع پشتیبانی وب سایت
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM

پشتیبانی فنی سایت

شرکت پشتیبانی وب سایت شما وظیفه به روز رسانی افزونه ها (در صورتی که از یک سایت وردپرسی استفاده می کنید) و هم چنین پشتیبانی از سیستمی که برای شما توسعه داده اند را دارند (در صورت طراحی شده توسط شرکت یا به توافق رسیدن در قرار داد). در دنیای دیجییتال به خصوص انلاین در اینترنت هر امکانی وجود دارد! ممکن است فایل های وب سایت شما یا دیتابیس وب سایت شما دچار مشکل پیش بینی نشده ای شوند. بنابراین ایجاد پشتیبان به صورت توافقی و مورد نیاز از فایل های سایت نیز واجب است که این مورد نیز بر عهده تیم فنی شما است و رفع خطا ها به وجود آماده و تا حد امکان پیش گیری از مشکلات برعهده شرکت می باشد.

ادامه ...گفتگو در مورد طراحی سایت