Prel چیست

Prel چیست
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
اطلاعات کامل در مورد زبان برنامه نویسی PERL

زبان برنامه نویسی PERL یک زبان برنامه نویسی با سطح بالا، که ساختارش شبیه به زبان برنامه c دارد. پیشینه زبان برنامه نویسی پرل توسط لری وال در سال ۱۹۸۷ منتشر گردید، معنی اصلی این کلمه به معنای مروارید است.این زبان همه منظوره و دینامیک می باشد. پرل بعضی از خصوصیات زبانهایی چون Sed ،Sh lisp ،Awk را دارا می باشد و در اکثر سیستم عامل ها کاربرد دارد زبان برنامه نویسی پرل برای فایلهای نوشتنی مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه مطلب آموزش یادگیری ماشین لرنینگ با پایتون نیز برای شما مفید خواهد بود.


ادامه ...python چیست

python چیست
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
پایتون چیست؟

پایتون چیست : امروزه تعداد زبان های برنامه نویسی بسیار زیاد است و هر کدام کاربردهای مختلفی دارند. هر کدام از این زبان‌ها مزایا و معایب خودشان را دارند. یکی از زبان‌ های برنامه نویسی مطرح بین برنامه نویسان پایتون است که روز به روز به میزان محبوبیت آن اضافه می شود. از این زبان برنامه نویسی برای انجام کارهایی زیادی از جمله برنامه نویسی هوش مصنوعی، توسعه وب، ساخت اپلیکیشن های موبایل و دسکتاپ استفاده می شود. اگر برای شروع آموزش پایتون و انتخاب آن با شک، تردید و سوالات زیادی در حال دست و پنجه نرم کردن هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید تا بدانید زبان برنامه نویسی پایتون چیست و چه کارهایی را می تواند انجام دهد. همچنین اگر تجربه برنامه نویسی با متلب و انجام پروژه متلب را دارید می توانید مقاله مقایسه متلب و پایتون را مطالعه کنید.

ادامه ...Java چیست

Java چیست
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
جاوا چيست؟

جاوا JAVA يک زبان برنامه نويسي است که درسال 1994 توسط يکي از مهندسين شرکت سان (sun) به نام جيمز گوسلينگ نوشته شد، جيمز از نوشتن برنامه با ++C خسته شده بود و جاوا را براي رفع نيازهاي خود طراحي کرد. مثل لينوکس ترودلز که لينوکس (Linux) را براي استفاده خود پديد آورد.جيمز ابتدا نام اين برنامه را oak گذاشت. در آن‌زمان شرکت sun از توسعه oak منصرف شد ولي با پيشرفت و گسترش اينترنت و مشخص شدن قابليت هاي برنامه و تطابق بعضي ويژگي هاي آن با نيازهاي اينترنت شرکت sun پروژه oak را فعال نمود و نام جاوا را براي آن برگزيد

ادامه ...Asp.net core چیست

Asp.net core چیست
تاریخ : 1/1/0001 12:00:00 AM
کارایی ASP.NET Core

تمرکز اصلی ASP.NET Core روی کارایی است. در مطالعه ای که روی عملکرد چندین سکوی وب اپلیکیشن، چارچوب های full-stack و micro-frameworks انجام شده است، ASP.NET Core سریعتر از دیگر چارچوب های وب معروف است. نسخه کامل این گزارش اینجا دردسترس است.


ادامه ...گفتگو در مورد طراحی سایت